Ponad 1000m2 powierzchni, sprzęt marki Rogue. Certyfikowani trenerzy. To wszystko znajdziecie przy ul. Grabiszyńskiej 241 E.
Bridge Nation to przestrzeń, której potrzebujesz do komfortowej pracy. Duża ilość sprzętu wysokiej jakości. To nie tylko sztangi i boxy. Podczas regularnych zajęć używamy bieżni, ergometrów narciarskich, wioślarskich i air bików. Mamy ławki GHD, atlas stone’y, sandbag’i, dball’e, sledy, ogromną ilość hantli i kettlebell’i. Dzięki czemu możesz u nas trenować przekrojowo.

Illustration

O nas - Bridge Nation Training

Bridge Nation Training jest rodzinnym klubem z pasją do sportu, co przekłada się na nasze zajęcia i ciągle rozwijające się community. Nasza misja to przywracanie radości z ruchu, pomagając Ci wyglądać świetnie, czuć się doskonale i rozwijać się w przyjaznej atmosferze.
Nasz zaangażowany, oraz wykfalifikowany zespół trenerów stara się, aby każde zajęcia były nie tylko efektywne, ale także inspirujące i dostosowane do Twoich potrzeb. Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z sportem, czy jesteś doświadczonym sportowcem — nasz zespół pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. Wspólnie tworzymy #Bridgespirit podczas wspólnych wyjazdów, zawodów klubowych, eventów oraz integracji. Razem czerpiemy radość z aktywności fizycznej i rozwijamy naszą społeczność sportowych świrów.
Dołącz do nas w Bridge Nation Training i poczuj z nami pasję do sportu!

Nasz zespół

Illustration

Michał Mościpan

Trener

Illustration

Marta Sikora

Trener

Illustration

Jarek Skura

Trener

Illustration

Grzesiek Cerazy

Trener

Illustration

Natalia Guszpit

obsluga recepcji