Illustration

WOD

(Workout of the Day) to codziennie nowy zestaw ćwiczeń, który sprawi, że każdy trening będzie dla Ciebie ekscytującą przygodą. Ten trening jest wykonywany w formie zajęć grupowych. Podczas zajęć wykonacie trening metaboliczno-kondycyjny z elementami gimnastyki i podnoszenia ciężarów.
Każdy WOD jest starannie opracowany, abyś mógł rozwijać swoją siłę, wytrzymałość, szybkość i zwinność. Dzięki różnorodnym i intensywnym treningom nigdy się nie znudzisz i zawsze znajdziesz coś nowego, co pomoże Ci się rozwijać.

Illustration

HYROX

HYROX to trening, który łączy wytrzymałość i siłę w dynamiczny sposób. To wyjątkowe połączenie biegania i różnorodnych ćwiczeń funkcjonalnych, które tworzy niezwykle intensywny i satysfakcjonujący zestaw.
Zawiera proste ruchy, który wykona każdy, otrzymując dużą dawkę intensywności i zatem satysfakcji, wykonując go w świetnym community.

Illustration

OPEN WOD

WOD (workout of the day). Trening dnia wykonywany w formie zajęć grupowych. Jest otwarty dla każdego z chociaż podstawowym doświadczeniem w treningach funkcjonalnych bez podziału na poziom zaawansowania. Podczas zajęć wykonacie trening metaboliczno-kondycyjny z elementami gimnastyki i podnoszenia ciężarów.

Illustration

ADVANCE WOD

Zajęcia przeznaczone dla osób zaawansowanych. Oparte są głównie na wykonaniu treningu dnia (WOD) jednak tempo pracy i poziom zaawansowania wykonywanych ćwiczeń jest większy niż w przypadku Beginners WOD. Podczas treningu poprawiamy dziesięć podstawowych cech motorycznych m.in. siłę, szybkość, zwinność, koordynację.

Illustration

TEENS

Zajęcia dla nastolatków w przedziale 12 – 16 lat. Uczestnicy w bezpieczny sposób zostają wprowadzani w świat treningów funkcjonalnych. To wciąż nauka ruchów i techniki ich wykonania ale także pierwsze WOD’y jakie nastolatkowie wykonają w drodze do lepszej sprawności fizycznej.
Zajęcia te są ukierunkowane na rozwój motoryczny, utrzymanie poprawnej postawy ciała oraz o zachowanie odpowiednich wzorców ruchowych u nastolatków.

Illustration

GYMNASTIC

Zajęcia ruchowe ukierunkowane na rozwój koordynacji, balansu, zwinności i równowagi, podczas których uczymy się kontrolować ciało w czasie i przestrzeni. Wykonywane podczas zajęć, zarówno podstawowe jak i bardziej zaawansowane ruchy gimnastyczne stanowią doskonałą bazę dla innych aktywności ruchowych oraz sportów.

Illustration

KETTLEBELL

Trening funkcjonalny z odważnikami kulowymi kettlebell. W tego rodzaju treningu pracują całe grupy mięśniowe, dzięki czemu dochodzi do poprawy siły, a także stabilizacji ciała. Skupiamy się na ruchach, a nie pojedynczych mięśniach. Zajęcia ukierunkowane są na holistyczny rozwój oraz poprawę szeroko rozumianej sprawności fizycznej.

Illustration

SKILL WOD

To zajęcia nastawione głównie na naukę danych ruchów. Przez całą jednostkę treningową uczymy się jak poprawnie i efektywnie wykonywać określone ćwiczenie. Uczymy się ruchów, które są dla nas trudne do wykonania. Poszczególne zajęcia są poświęcone na wykonywanie ćwiczeń akcesoryjnych oraz progresję do coraz trudniejszych ruchów. Idealne zajęcia uzupełniające dla wszystkich tych, którym zależy na poprawie jakości wykonywanych ćwiczeń. Rozpiska ćwiczeń jakich będziemy się uczyć w danym miesiącu jest dostępna na recepcji klubu oraz na naszym facebooku.

Illustration

Functional Training

To zajęcia grupowe ukierunkowane na poprawę szeroko rozumianej sprawności fizycznej oraz Waszej motoryki. Trening wykonywany jest w formie statycznych, złożonych ćwiczeń. Intensywność treningu jest zdecydowanie niższa niż w przypadku treningu WOD. Świetna opcja dla wszystkich tych, którzy chcą się poruszać i zadbać o swoją formę.

ODBIERZ DARMOWE WEJŚCIE NA PIERWSZE ZAJĘCIA

Dziękujemy!

Skontaktujemy się z Państwem jak najbardziej

Can't send form.

Please try again later.